Naprawa paleciaków, wózków paletowych

Naprawa paleciaków – Toruń, kujawsko-pomorskie to obszary w których działa nasz serwis. Zajmujemy się profesjonalną regeneracją hydraulicznych układów podnoszenia wózków paletowych powszechnie nazywanych paleciakami.

Wózki paletowe (tzw. paleciaki) służą do przemieszczania ciężarów o wadze do 2,5 – 3 ton. Wysokie naprężenia układy hydrauliki siłowej sprawiają, że nierzadko potrzebna jest naprawa paleciaków, a konkretniej regeneracja układu podnoszenia.

naprawa paleciaków toruń

Regeneracja wózków paletowych Toruń

Realizujemy profesjonalną naprawę wózków paletowych, woj. kujawsko-pomorskie

Wózki paletowe to przyrządy często niezbędne w realizacji krótkodystansowych prac załadunkowo-rozładunkowych. Standardowy udźwig tego powszechnego typu paleciaków to 2,5 do 3 ton przez co konstrukcja wózka, a w tym układu podnoszenia zostaje wystawiona na wysokie zużycie. Na szczęście nie musi oznaczać to końca żywotności sprzętu. Na ratunek przychodzi nam regeneracja i naprawa wózków paletowych Toruń. Sprawdź też nasze usługi tokarskie w Toruniu.

W AS-HYDRO na co dzień zajmujemy się profesjonalną regeneracją układów podnoszenia we wszelkiego rodzaju urządzeniach i maszynach. dziedziną naszej działalności, która nas wspiera na co dzień jest obróbka skrawaniem i obrabianie metali. Jednym z nich jest typ wózka widłowego, powszechnie znanego jako paleciak, wózek paletowy, czy ręczny wózek widłowy. Tego rodzaju sprzęty korzystają z dobrodziejstw hydrauliki siłowej do przenoszenia ciężkich elementów, z tego powodu wystawione są one na intensywne czynniki zewnętrzne, eksploatację i wymagają okresowej naprawy (regeneracji).

Naprawa wózków paletowych Toruń tzw. paleciaków

Regeneracja wózków paletowych odbywa się w naszej hali na terenie miasta Toruń. Jesteśmy w stanie szybko i skrupulatnie dokonać naprawy paleciaków różnych producentów. Częstą sytuacją jest awaria układu podnoszenia w ręcznym wózku widłowym, co nie skazuje go na całkowitą bezużyteczność. Hydraulika siłowa, z której korzysta tego rodzaju układ wykorzystuje ciecz do przenoszenia energii w systemie odpowiedzialnym za podnoszenie. W tego rodzaju układach bardzo częstą sytuacją jest eksploatacja jedynie poszczególnych elementów. Dzięki temu można wymienić tylko zużyte części układu i przywrócić całkowitą sprawność wózków paletowych za ułamek ceny nowego sprzętu.

naprawa wózków paletowych toruń

Zadzwoń po wycenę

📞791 110 006

Dowiedz się więcej

Sprawdź naszą rzetelność i terminowość w praktyce. AS-HYDRO to dynamicznie rozwijające się centrum hydrauliki siłowej. Specjalizujemy się w naprawie oraz regeneracji układów podnoszenia opartych przede wszystkim na hydraulicznych podnośnikach. Dzięki specjalizacji w tej dziedzinie naprawa ręcznych wózków widłowych Toruń nie stanowi dla nas większego wyzwania.

Naprawa paleciaków Toruń

Dzięki 20 letniemu doświadczeniu w branży hydrauliki siłowej znamy wszystkie tajniki dziedziny jaką jest naprawa podnośników Toruń. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zidentyfikować przyczynę powstania usterki i w błyskawicznym tempie dokonać naprawy paleciaka tak aby sprzęt jak najszybciej mógł wrócić do pracy.

Naprawa wózków paletowych AS-HYDRO

Jeśli interesuje Cię regeneracja wózków paletowych lub naprawa paleciaków odezwij się do nas pod numerem telefonu 79 111 000 6. Serwisujemy wózki z terenu całego miasta Toruń i okolic. Znajdujemy się blisko życiowego centrum miasta, dzięki czemu jesteśmy w dobrej lokalizacji, będącej w otoczeniu wielu innych przedsiębiorstw.

Pytania i odpowiedzi – FAQ

Czy po naprawie paleciak jest w pełni sprawny?

Paleciak po naprawie wraca do pełni swoich możliwości, czyli udźwig 2,5 do 3 ton w zależności od producenta wózków. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości nie ma mowy o tym aby siłownik w układzie miał gorsze naprawy niż przed regeneracją. A więc po naprawie paleciak jest w pełni sprawny i funkcjonuje bez ubytku mocy. Sprawdź wycenę

Jak długo może trwać naprawa paleciaka?

Sama naprawa wózka paletowego (tzw. paleciaka) nie powinna zająć dużo czasu. Często naprawa odbywa się natychmiastowo. Posiadamy na miejscu ne modele tego sprzętu, które nierzadko pozwalamy wymienić na miejscu. Dzięki temu naprawa układu podnoszenia w paleciaku odbywa się niemal natychmiastowo. Pozwala to na jak najszybszy powrót maszyny do pracy. Poznaj ofertę

Dlaczego warto postawić na naprawę wózków paletowych w Toruniu?

Toruń to miasto gdzie swoją siedzibę ma AS-HYDRO, zajmujemy się profesjonalnie hydrauliką siłową i wszelką naprawą siłowników korzystających z mocy hydrauliki. Paleciaki i wózki paletowe idealnie wpisują się w profil naszej działalności, co pozwala nam na wykorzystanie 20-letniego doświadczenia w naprawie tego typu ręcznego wózka widłowego. Poznaj ceny i ofertę

Ile kosztuje naprawa paleciaków?

Koszt naprawy paleciaka czy też wózka paletowego waha się w zależności od modelu i producenta urządzenia. Dużą rolę gra też stopień zużycia hydraulicznego układu podnoszącego. Ostateczna cena za naprawę tego rodzaju maszyny jak paleciak nie przekracza ceny nowego sprzętu i gwarantuje opłacalność regeneracji, dzięki przystępnemu stosunkowi ceny do odzyskanych właściwości wózka. Sprawdź nas

Skontaktuj się z nami

Zgody:

1 + 9 =

Polna 69A, 87-100 Toruń, Polska

Dzielnica mokre, województwo kujawsko-pomorskie

791 110 006

adam.s@as-hydro.pl